Добре дошли!
Добре дошъл,скъпи/а,Гост.Може да се регистрираш или да влезеш в профила си..

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли!
Добре дошъл,скъпи/а,Гост.Може да се регистрираш или да влезеш в профила си..
Добре дошли!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тук ще се чувствате на мястото си!


You are not connected. Please login or register

Админките

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Админките Empty Админките Нед Апр 25, 2010 5:01 am

Дженифър С.

Дженифър С.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Име: Дженифър Сузи
Години: 19 ( Между другото съм 7-ми курс )
Вид (лоша или добра): Малко тъпо звучи , но съм от добрите
Снимка:PIC
Характер: Ами ... май съм от инатите
История: Какво да ви кажа ? Животът ми беше супер . Купон след купон . Гадже след гадже . Каквото си поисках , го имах . Имах добри приятели , добро училище , добри учители , както и най-добрата сестра на земята ... И май пропуснах нещо . А да ! Израстнала съм в Лондон . Едно от най-богатите семейства е моето . Имах сестра ( И все още я имам де ! )на име Ашли . Абе всичко ми беше на шест ! Един ден се наложи аз и Ашли да пътуваме до Испания . Докато бяхме в самолета нещо се обърка . Самолетът започна да се тресе , катострофирахме на летището . Помня , че никой не оцеля . Не виждах Ашли . Сещам се , че тогава един човек се приближи до мен . И се събудих тук заедно със сестра си . И ето ме сега : Дженифър Сузи - 7-ми курс , учител , откачен фен на вампирите и може би един вампир , който ще остане в историята .
В училище: Имам дарба . Но проблемът е , че едва сега разбирам всичко , което ми предоставя дарбата ми . Специализирала съм се в духа . Тоест мога доста неща - влизам в сънищата на другите , лекувам ( това включва и да съживявам ) , говоря умнствено с човека , който аз си избера , владея внушението до такава степен , че мога да убия някой без да искам . Също мога и доста други неща ( поне така съм чела в вампирските книги ) , но все още не съм ги открила . И си имам малко пухкаво зайче Very Happy

https://rpg-teen-vampires.bulgarianforum.net

2Админките Empty Re: Админките Нед Апр 25, 2010 5:53 am

Ashley S.

Ashley S.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Име: Ашли Сузи
Годинки: 19 (седмокурсничка хД)
Вид: Да не остана по назад от сестрата съм добра!
Снимка: Абе все едно никой не е виждал Сел Ашли,АшлитУуУу...,СеDмYkYрСnIчКъTъЪ xD
Характер: Може да се каже, че си пада забавна и обича забавните хора. Когато я дразнят тя не обръща внимание. Когато някой и се кара, тя просто се усмихва весело и вбесява вече вбесеният човек, който и прави забележка. Преди е била малко разглезена, но когато е станала вампир, тъгата и мъката към близките, които са мислили, че тя и Джени са променили живота и.
История: Тя разказва:
Не помня много за живота си преди. Смътно си спомням, че ми беше добре. Баща ми работеше като шеф на някаква голяма компания, а майка ми... Не знам. Със сестра ми бяхме отгледани добре... май. Бяхме заобградени от най - добрите учители, бавачки, стилисти и т.н. Когато аз и Джени пътувахме към Испания, нещо стана. Така докато си летяхме, самолетът започна неудържимо да се клати насам - натам. Последното, което си спомням са двама души със снежнобяла кожа, които хванаха мен и Дженифър ...... и скочихме от падащия самолет. С последни сили след ухапването на вампира видях как самолета се разбива на летището.
Събудих се във Вампирското училище. На чина. Всички ме гледаха учудено. Забелязах и Дженифър да се събужда. Изкрещях от изненада. Кожата и беше снежнобяла, косата и - по - руса от всякога, а когато и тя ме видя и нададе писък - кучешките и зъби бяха удължени. По късно разбрах, че двете сме направени вампири. Спасили са ни от катастрофата, с цената на живота си. Все едно да убиеш някой, за да не умре или да си дадеш парите на прастъпник, за да не те обере!

Иначе сега има дарба за дух като сестра си. Не са близначки, но си приличат (не по външен вид). Винаги имат еднаква преценка и макар разликите в характера, обичат да са заедно. Има си зайче. Женско е и името му е Пухинчи. Накратко Пухи. Снимка на Пухинчи

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите