Добре дошли!
Добре дошъл,скъпи/а,Гост.Може да се регистрираш или да влезеш в профила си..

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли!
Добре дошъл,скъпи/а,Гост.Може да се регистрираш или да влезеш в профила си..
Добре дошли!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тук ще се чувствате на мястото си!


You are not connected. Please login or register

Поредното нещастие

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Поредното нещастие Empty Поредното нещастие Нед Апр 25, 2010 6:41 am

Дженифър С.

Дженифър С.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Бях пред изоставената къща . Поредното момче умря . Иска да го съжива , но никкой не ме пускаше . Пак щях да получа от онези пристъпи на лудост . Опа май забравих да ви кажа за тях . Когато ликувам или съживявам , след товоа полудявам . И не мога да се оправя дни наред . А пък съм нужна на всички ( все пак съм един от директорите на даскалото . Въй , колко съм гадна ! Сега съм директор на училище , а все още казвам даскало ! )
Е , това е ! Нищо повече не мога да направя ...
По лицето ми се търкулнаха няколко сълзи . Избърсах ги с ръкава на блузата си и започнах да тичам към стаята си . Ашли бягаше след мен . По пътя си виждах всичко размазано . Изяшно русите ми коси ми пречеха да виждам добре . Как може да съм такава !? Ашли знаеше колко съм загубена на тема "чувства" . Затова сега тя тичаше след мен ...

https://rpg-teen-vampires.bulgarianforum.net

2Поредното нещастие Empty Re: Поредното нещастие Нед Апр 25, 2010 10:13 am

Ashley S.

Ashley S.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Това... Това беше ужасно. Инцидентът напълни очите ми с горчиви сълзи, а съзнанието ми - с неизлечими спомени за болката и тъгата на милото момче (да, мога да усещам болката, нещастието и всички лоши чувства, които човек усеща. Не съм надарена с много хубава дарба Sad ). То беше едно от малкото случаи които умираха преди да стигнат до лечебницата. Толкова ми е мъчно....
Джени хукна да бяга, а ярко сините и очи сипеха ли, сипеха сълзи... Тръгнах след нея. Колкото и да съм ужасена, тя е два пъти по - чувствителна от мен. Тя като че ли видя, че я следвам, но продължи да бяга с все сила към стаята си. Ще отида с нея да я утеша. Но кой ще утеши мен?

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите