Добре дошли!
Добре дошъл,скъпи/а,Гост.Може да се регистрираш или да влезеш в профила си..

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли!
Добре дошъл,скъпи/а,Гост.Може да се регистрираш или да влезеш в профила си..
Добре дошли!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тук ще се чувствате на мястото си!


You are not connected. Please login or register

Момичета

+2
Ина Редбърд
Ashley S.
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Момичета Empty Момичета Пет Апр 23, 2010 4:57 am

Ashley S.

Ashley S.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Име:
Години (до 19):
Вид (лоша или добра):
Снимка :
Характер:
История:

2Момичета Empty Re: Момичета Нед Апр 25, 2010 5:12 am

Ина Редбърд

Ина Редбърд
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Име: Ина Редбърд
Години (до 19): 15
Вид (лоша или добра): лоша
Снимка : ...
Характер: такава като вида си - зловна, егоистична...
История: преди 2 месеца оцелява при катастрофа, но се събужда вампир. Не помни нищо от стария си живот.

3Момичета Empty Re: Момичета Нед Апр 25, 2010 5:20 am

Ashley S.

Ashley S.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Амиии ок. Малко кратичко, ама карай. Обобрена. Тук няма дарби.... От Рпг-то на Дома на Мрака ли си? ( http://houseofnightbgschool.vampire-legend.net/forum.htm )


П.П. Аз и Дженифър решихме, че си одобрена и продължаваш!

4Момичета Empty Re: Момичета Нед Апр 25, 2010 6:46 am

Ина Редбърд

Ина Редбърд
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

ъъ, аз съм Ири, нз как да ти го докажа ...

5Момичета Empty Re: Момичета Нед Апр 25, 2010 6:57 am

Дженифър С.

Дженифър С.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Няма нужда да доказваш Very Happy . Ние ти вярваме Very Happy

https://rpg-teen-vampires.bulgarianforum.net

6Момичета Empty Re: Момичета Нед Апр 25, 2010 9:40 am

Ashley S.

Ashley S.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Мхм правя те админ

7Момичета Empty Re: Момичета Пет Апр 30, 2010 1:32 pm

Алисън

Алисън
ТиЙн ВаМпИрКа..
ТиЙн ВаМпИрКа..

Алисън Ашли Макеин
16г.
Лоша
Снимка-имам
Злобна
Преди 5 месеца излязла на поход сама в планина. Видяла вълци и...Събудила се след като ги изяла напълно.От тогава не знае какво се случва с нея.И затова е тук-да се убочава.Не ходи вече на обикновенно училище.Не спира да мисли за хора и...Почти щяла да се нахвърли на един,но се отказала.Получила странен глас в главата си.До сега се храни само с животни.



Последната промяна е направена от good girl на Нед Май 02, 2010 5:06 am; мнението е било променяно общо 1 път

8Момичета Empty Re: Момичета Пон Май 03, 2010 12:26 pm

Стефани Редбърд

Стефани Редбърд
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Име:Стефани Редбърд
Години:14
Вид:добра
Характер:Голям инат и егоист.За нея важи правилото:"Нашето си е наше,чуждото е общо".Обича да дразни и да се заяжда с всички около себе си.Държи се добре единствено със сестра си -Ина.
История:Тя е умряла след катастрофата и се е събудила в ръцете на Ина,цялата в кръв.Ина я превърнала във вампир.Не си спомня много от живота си преди да стане вампир.Опитва се да не пие човешка кръв и успява.Трудно и' е,докато е до сестра си,защото тя е от лошите.
бтв:Познайте коя съм ;д.Искам да съм мод.Искам,искам :Д:Д!!

9Момичета Empty Re: Момичета Вто Май 04, 2010 4:17 am

Ashley S.

Ashley S.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Вики (ако не се лъжа), ти си..... Стиви Рей?

10Момичета Empty Re: Момичета Вто Май 04, 2010 6:52 am

Ashley S.

Ashley S.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Иначе си одобрена.

11Момичета Empty Re: Момичета Вто Май 04, 2010 11:01 am

Стефани Редбърд

Стефани Редбърд
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Да,аз съм,ама съм Ерин(вода) Razz:P.Е,получавам ли си поста на модератор ,сори,ако съм нахална..А межд,ще се хвана да разпространявам банера ви..А вие имате ли вече ??

12Момичета Empty Re: Момичета Чет Май 27, 2010 4:34 am

Ashley S.

Ashley S.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Стефани Редбърд написа:Да,аз съм,ама съм Ерин(вода) Razz:P.Е,получавам ли си поста на модератор ,сори,ако съм нахална..А межд,ще се хвана да разпространявам банера ви..А вие имате ли вече ??

Ще ти бъда благодарна ако ни помогнеш...

13Момичета Empty Re: Момичета Чет Юни 10, 2010 1:21 pm

Нериса Мари Дънстън

Нериса Мари Дънстън
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Хаайй!Аз съм Кейт!

Име:Нериса Мари Дънстън
Години (до 19):19
Вид (лоша или добра):Добра
Снимка :Цъкиии

Характер:Нериса е непокорна.Мрази някой да й заповядва,не защото се мисли за най-великата,а защото е свободна личност.Винаги довършва започнатото.Тя е изключително много интелигентна и може да ти отговори и на най-невъзможните въпроси.Тя е голяма купонджийка,но е и много строга.Весело момиче с чувство за хумор.Винаги усмихната и много добра приятелка.Всеки може да й се довери.Винаги помага на останалите,когато имат нужда.Много търпелива и трудно избухва,но направи ли го...бягай.Усмивката й грее като слънце на лицето и всеки може да се заслепи,което доказва,че е весел човек и никога не се натъжава.Много,много,ама много рядко можеш да я видиш да плаче,даже това не се случва.Отдава й се всякакъв вид изкуство.

История:Израснала е в богато и уважавано семейство.Майка й е била собственик на най-известните модни фирми в Ню Йорк,а баща й е бил уважаван бизнесмен.Тя не била лишавана от нищо,но това не я разглезило и не я направило егоистка.Още от малка мечтаела да е вампир,което е малко странно за момиче като нея и един ден това нейно желание се сбъднало.
Докато се разхождала сама по тъмните улици,се появил вампири и я ухапал.След три дни тя се превърнала във вампир и била много щастлива,а майка й и баща й,колкото и да им било неприятно,я закарали в специално училище за вампири.

Външен вид:Нериса има дълга до кръста тъмнокестенява коса,но на светлина косата й придобива светлокестеняв цвят.Очите й са с бадемовидна форма и са пъстри на цвят.Нейната комбинация от очи и коса е изключително рядка и когато е извън училището,момичетата на нейната възраст я гледат със завист и омраза заради красотата й.Кожата й е с цвят на бадем и е мека на допир.По нея няма никакви бръчки или пъпки.Миглите й са дълги и обемни и тя никога не носи спирала.Тъмнокестенявата й коса пада на тежки вълни по раменете и по гърба.Тя има много добре оформена фигура и нейните движения и жестове са елегантни,плавни и грациозни.

Дарби:Пет елемента,Хипноза,Лечение,Телепатия,Четене на мисли,Блокира мисли,Вижда аурите на хората,Внушение,Емпатия (усеща всякакви емоции,чувства,успокоява душите,а също и натрапва чувства),Видения,Некросила,Телекинеза,Лечение.

П.П. Искам да съм админ!Имам опит в това,честна дума!



Последната промяна е направена от Нериса Мари Дънстън на Сря Юли 21, 2010 6:13 am; мнението е било променяно общо 3 пъти

14Момичета Empty Re: Момичета Пет Юни 11, 2010 3:59 am

Ashley S.

Ashley S.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Одобрена! Ама мн админи станахме... Ще те направя Мод, а като станат повече потребители, може и админ Smile Забавлявай се!

П.П. - Моето имеееее... Laughing

15Момичета Empty Re: Момичета Вто Юли 13, 2010 6:26 am

Алисън

Алисън
ТиЙн ВаМпИрКа..
ТиЙн ВаМпИрКа..

Eхо хора и аз искам някъкъв пос.Всички са мод.или админи,а аз нищо.Plese.Съжалявам ако съм нахална.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите