Добре дошли!
Добре дошъл,скъпи/а,Гост.Може да се регистрираш или да влезеш в профила си..

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли!
Добре дошъл,скъпи/а,Гост.Може да се регистрираш или да влезеш в профила си..
Добре дошли!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тук ще се чувствате на мястото си!


You are not connected. Please login or register

SтАяТа Na Ashley И DжEnI :P

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1SтАяТа Na Ashley И DжEnI :P Empty SтАяТа Na Ashley И DжEnI :P Нед Апр 25, 2010 10:56 am

Ashley S.

Ashley S.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

Тя беше малко по - просторна, защото - нали беше на 2 директорки? Все пак не се различаваше много от тези на другите. Само дето си имаше цяла стаичка пълна със сладки работи :Р. Не бе, шегичка! Ашли и Джени нямаха такава скрита стаичка, ама много,много им се искаше да имат. Та да се върнем към истината. Стаите в общежитията се обзавеждаха по вкуса на обитателите. Така че, "Ashley's обител " беше семпла в бяло - оранжев цвят. Частта на Джени беше съвсем различна: в лилаво и бяло. Все пак двете части си приличаха. Двете момичета имаха "Директорска добавка" (лелеее, колко странно е да си директор!): Малко холче! Там двете сестри обичаха да си говорят и пият кафе.

холчето
Частта на Ашли
Частта на Джени



Последната промяна е направена от Ashley S. на Вто Юни 15, 2010 3:35 am; мнението е било променяно общо 1 път

2SтАяТа Na Ashley И DжEnI :P Empty Re: SтАяТа Na Ashley И DжEnI :P Пет Юни 11, 2010 4:53 am

Дженифър С.

Дженифър С.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

След "поредното нещастие"(Така да се каже) се запътих към стаята си. Не след дълго най-накрая стигнах. Натиснах дръжката и ... се оказа заключено. Пъхнах ръка в джоба си, за да изкарам ключа.Ето сега ще отключа и... Супер! Просто невероятно! Ключът го няма... Сигурно е паднал докато тичах насам. И сега как ще вляза? Опа забравям нещо... Все пак аз съм вампир с много полезна дарба. Съсредоточих се върху ключалката. След броени секунди тя щракна и вратата се отвори. Така е по-добре. Влязох в стаята. Отидох в моята част, тръшнах на леглото и се потопих в мислите си. Колкото и вампир да съм, не мога вече да издържа. Само гадости стават в тази изоставена къща. Ами ако аз, Ашли и останалите със способностти използваме силите си, дали ще може да я отстраним ?Това е добра идея. Бих казала много добра. Ще кажа на Ашли. Но и тук забравям. Ако използваме прекалено много от силите си, ами ... просто полудяваме - ставаме пълни кукута.
Ашли влезе в стаята. Най-накрая се появи! Тя бе тръгнала да ме догонва, заради моето тъпо "разчувстване". Малко се забави. Но аз бях прекалила с "бързината". Това много често ми се случва. Да прекаля с бързината също е едно свойство на дарбата ми. Проблемът е че вече много често започнах да използвам това "свойство". И заради това се получава разчувстването. Ашли не иска да става психопатка като мен и заради това не използва супер бързината . Честно казано и аз не искам да полудявам, но ако не използвам магията,тотално се побърквам. И аз не знам как точно става така, но усещам, че понякога маията ми помага. Е, вече започнах да говоря като луда. king Може направо да ме пращате в лудницата. Ще си поспя хубавичко там Sleep ...

https://rpg-teen-vampires.bulgarianforum.net

3SтАяТа Na Ashley И DжEnI :P Empty Re: SтАяТа Na Ashley И DжEnI :P Вто Юни 15, 2010 4:19 am

Ashley S.

Ashley S.
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..
сТр0г,н0 СпРаВеДлИв..

ПОредният ден, в който нищо не се случи... Поредният час, в който нищо не ме накара да почувствам нещо, нещо, което да разпали чувства в мен... Не... Само празнота... Да не се сдухвам сега...всичко може да ме направи тъжна, но малко може да ме развесели... Като шопинг терапия! Изведнъж се забързах към гардероба. Разтворих вратите и забучих нос в дрехите. След упорито мислене си ибрах следния тоалет: Клик тука (Любимите ми кецовеее <333 )
Запътих се към входната врата. Видях ключовете на Джени на масичката в хола, а тя не беше там... Хмм сигурно ги е забравила отново.Излязох в коридора...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите